Lekarze gabinetu Promenadent to doświadczeni specjaliści i wieloletni pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

lek. stom.
Kornel Kosieradzki

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, a następnie w Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo – Twarzowej oraz pracownik etatowy Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Specjalizuje się w leczeniu implantologicznym i komputerowym planowaniu leczenia implantoprotetycznego.

dr n. med.
Małgorzata Ponto - Wolska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 2002 roku pracownik Zakładu Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie na stanowisku starszego wykładowcy. W 2009 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Autorka wielu publikacji, prezentacji naukowych wygłaszanych na krajowych i międzynarodowych kongresach stomatologicznych. W 2008 roku otrzymała nagrodę zespołową dydaktyczną trzeciego stopnia Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem protetycznym, implantoprotetyką, endodoncją (leczeniem kanałowym) pod mikroskopem, stomatologią zachowawczą, nowoczesną stomatologią adhezyjną i estetyczną.

lek. stom.
Gloria Binek - Kosieradzka

higienistka stom.
Katarzyna Harendarczyk

Beata Płatek
higienistka stom.

Dorota Wrona
asystentka stom.

Marta Gontarska
asystentka stom.