Lekarze gabinetu Promenadent to doświadczeni specjaliści i wieloletni pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

lek. stom.
Kornel Kosieradzki

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, a następnie w Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo – Twarzowej oraz pracownik etatowy Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Specjalizuje się w leczeniu implantologicznym i komputerowym planowaniu leczenia implantoprotetycznego.

dr n. med.
Małgorzata Ponto - Wolska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 2002 roku pracownik Zakładu Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie na stanowisku starszego wykładowcy. W 2009 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Autorka wielu publikacji, prezentacji naukowych wygłaszanych na krajowych i międzynarodowych kongresach stomatologicznych. W 2008 roku otrzymała nagrodę zespołową dydaktyczną trzeciego stopnia Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem protetycznym, implantoprotetyką, endodoncją (leczeniem kanałowym) pod mikroskopem, stomatologią zachowawczą, nowoczesną stomatologią adhezyjną i estetyczną.

lek. stom.
Gloria Binek - Kosieradzka

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Stypendystka Uniwersytetu w Padwie (Włochy). Specjalizuje się w zaawansowanym leczeniu periodontologicznym. Zajmuje się zaawansowaną protetyką (korony, mosty, licówki) i implantoprotetyką oraz leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Stale podnosi swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

drgloria.pl

 

lek. stom.
Anna Niedźwiadek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2012 roku. Od początku pracy zawodowej w kręgu jej zainteresowań była stomatologia zachowawcza i protetyka stomatologiczna. Bierze udział w szkoleniach i kursach zawodowych, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza umiejętności zawodowe, głównie  w zakresie leczenia kanałowego pod mikroskopem.

higienistka stom.
Katarzyna Harendarczyk

Beata Płatek
higienistka stom.

Marta Gontarska
asystentka stom.